Bohemia Gifts Tatínkovi sprchový gel 100 ml + šampon na vlasy 100 ml + toaletní mýdlo 100 g, kosmetická sada
  • Bohemia Gifts Tatínkovi sprchový gel 100 ml + šampon na vlasy 100 ml + toaletní mýdlo 100 g, kosmetická sada

Bohemia Gifts Tatínkovi sprchový gel 100 ml + šampon na vlasy 100 ml + toaletní mýdlo 100 g, kosmetická sada

2107804
Nový produkt
209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Dárkový kosmetický balíček pro tatínka. Kosmetická sada pro tátu obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a ručně vyráběné mýdlo. Balíček je krásný dárek pro tatínka k narozeninám, svátku nebo k vánocům.

Sprchový gel
Krémový sprchový gel s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europaea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Šampon na vlasy
Krémový sprchový šampon s olejem z plodů olivovníku evropského (Olea Europea). Jemný prostředek osobní hygieny vhodný pro mytí celého těla včetně vlasů. Obsahuje kvalitní ošetřující kosmetický olivový olej se zjemňujícími a lubrikačními účinky. Zároveň podporuje mycí schopnosti přípravku a napomáhá ochraně před nadměrným vysušováním vlasů a vlasové pokožky a jejímu udržování v hebkém a jemném stavu.

Toaletní mýdlo
Jemné kokosové tuhé mýdlo s glycerinem a kvalitním olejem ze semen kokosovníku ořechoplodého (Cocos nucifera, Arecaceae). Myje šetrně a účinně pokožku celého těla bez jejího nadměrného vysušování.

Použití

Sprchový gel
Naneste na vlhkou pokožku a opláchněte vodou.

Šampon na vlasy
Naneste na vlhké vlasy a opláchněte vodou.

Složení

Sada obsahuje

  • sprchový gel 100 ml 
  • šampon na vlasy 100 ml 
  • toaletní mýdlo 100 g
2107804

Specifické reference

Nový produkt