Twinkly Special Edition chytrý věnec se žárovkami 50 kusů
 • Twinkly Special Edition chytrý věnec se žárovkami 50 kusů

Twinkly Special Edition chytrý věnec se žárovkami 50 kusů

2108679
Nový produkt
1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vánoční svítící věnec s LED - 50 kusů RGB W programovatelný přes app v mobilu - Twinkle Wreath, Bluetooth Wi-Fi ovládání přes Smartphone. Tento revoluční LED světelný řetězec přináší do našich domovů unikátní světelnou dekoraci s použitím nejmodernější technologie. Světla se ovládají přes mobilní aplikaci, která je kompatibilní s Android, iOS.

Zařízení mezi sebou komunikují bezdrátovým přenosem s využitím Wi-Fi a Bluetooth. Spárovat a ovládat tak můžete najednou 10 Twinkle světelných zařízení najednou, nebo 4000 LED diod, s Rovné zobrazovacím světelným motivem a vzorem. Vytvořit si můžete vlastní úžasné animace, které se budou prolínat celou místností, případně exteriérem. Světla jsou navrženy pro použití v interiéru - krytí IP20.

Světelný věnec sestává z 50 kusů LED světélek vhodných pro jakoukoliv dekoraci. Dioda RGB White znamená, že LED světla dokáží udělat RGB světelný odstín 16 milionů barev W bílá barva. Nastavit se dá intenzita osvětlení a přesná barva z barevné škály. Tato speciální edice obsahuje inteligentní domácí integraci s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa.

Vaše dekorace může být vytvořena z více zařízení a různých tvarů. Chcete mít na stěně světelný věnec, na oknech barevné orámování a uprostřed pokoje velký vánoční stromeček? Žádný problém! Vytvořte si vlastní scénu a ovládejte ji najednou se společným motivem osvětlení.

Propracovaná mobilní aplikace spáruje Váš smartphone se zařízením a okamžitě jej můžete ovládat. Aplikace sama zmapuje rozmístění světýlek a Vy pak můžete jednoduše nastavit různou barvu pro každou žárovku, nebo skupinu žárovek zvlášť. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní. V aplikaci si můžete vybrat z předvolených vzorů, stáhnout nové vzory z internetu z online galerie, nebo si vytvořit vlastní motivy a uložit si je.

 • Barvy: od RGB škály s červeným, modrozeleným a žlutým polem k ledově stříbrným a teplým zlatým odstínům
 • Výstup adaptéru: 24 V (1,0 A)
 • Životnost diod: více než 30 000 h
 • Krytí: IP44
 • Bluetooth, Wi-Fi
 • Synchronizace světel skrze mobilní aplikaci

Použití

 • NASTAVTE SI VÝZDOBU 
  Rozmístěte si dekorativní světla, jak si přejete. Nezáleží na tom, zda chcete vytvořit konkrétní tvar, obalit předmět světlem nebo jít zcela náhodně. O zbytek se postará aplikace Twinkly.

 
 
 • PŘEHRAJ POKROČILÉ EFEKTY 
  Vyberte si z široké škály předpřipravených efektů z galerie nebo si stáhněte nové. Můžete také upravit parametry.

 • ZMAPUJTE SVÁ SVĚTLA 
  Pomocí jedinečné a patentované technologie naskenuje aplikace Twinkly vaši dekoraci, aby vypočítala přesnou polohu každé žárovky, a vytvoří tak přesné rozvržení vašeho vlastního objektu. Po namapování můžete svá světla ovládat, jako by to byla obrazovka: představte si každou jednotlivou LED jako pixel. Vybarvujte je, kreslete efekty, reprodukujte animace... Jediným limitem je vaše kreativita.

 • SEZNAM SKLADEB 
  Funkce Playlist aplikace vám dává novou úroveň kontroly nad vaší světelnou dekorací, umožňuje vám vytvořit sekvenci efektů a nechat je automaticky hrát.

 • HUDBA
  Seznamte se s revoluční technologií synchronizace hudby Twinkly. Připojte svá světla k mikrofonu Twinkly Music USB a dejte barvu a tvar jakékoli hudbě, kterou přehráváte.

 • NAVRHNĚTE SI SVÉ VLASTNÍ EFEKTY 
  Pomocí exkluzivního průvodce FX Wizard navrhněte své vlastní, vícevrstvé efekty od začátku. Udělejte ze své světelné instalace skutečně jedinečnou.

 • NAVRHNĚTE SI SVÉ VLASTNÍ EFEKTY

Složení

Kompatibilita:
Google Assistant , Amazon Alexa

Připojení
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi, Bluetooth

Upozornění

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu je od výrobce nastaveno v anglickém jazyce.
2108679

Specifické reference

Nový produkt