K2r Colour Catcher Stop obarvení prací ubrousky 40 kusů
  • K2r Colour Catcher Stop obarvení prací ubrousky 40 kusů

K2r Colour Catcher Stop obarvení prací ubrousky 40 kusů

2304833
Nový produkt
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Colour Catcher chrání vaše oblečení, šetří váš čas a peníze díky tomu, že umožňuje prát bez třídění.

Zabraňuje nežádoucímu obarvení vašeho oblečení. Pro maximální ochranu před nežádoucímu obarvením během praní a zachování zářivých barev vašeho oblečení. Umožňuje prát bez třídění. Používejte obrousky Colour Catcher při každém praní. Zabraňují nežádoucímu přenosu barev a špíny z oblečení na oblečení a vy tak můžete prát všechny barvy dohromady.

Jak funguje?
Některé tkaniny mohou během praní pouštět barvu a způsobit tak nežádoucí obarvení ostatního oblečení. Kromě toho po častém a intenzivním odstraňování skvrn zůstanou barvy oblečení nevýrazné a fádní. Zajistěte si maximální ochranu vašeho oblečení díky patentované technologii Colour Catcer. Ubrousky, které fungují jako magnet, zachycují uvolněné barvy a špínu během pracího cyklu. Důkaz je na ubrousku.

Vhodné na ruční i automatické praní, všechny teploty, prací cykly a typy tkanin. Vhodné i pro sušičky.

Smart Washing 

  • méně třídění = méně praní. Ušetřete čas, vodu i energii
  • ubrousky a obal jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné
  • žádné uvolňování chemikálií do vody
  • certifikované FSC® jako ubrousky z čistě přírodních materiálů a obnovitelných zdrojů

Použití

Vložte rozprostřený ubrousek/ubrousky přímo do zádní části bubnu pračky ještě před přidáním prádla. Přidejte prádlo, prací prostředek a nastavte vhodný prací program. Po ukončení praní ubrousek ihned vyjměte a vyhoďte.

Tmavé, sytě barevné, nestálobarevné a bavlněné oblečení je více náchylné na pouštění barev, proto pro tento typ oblečení je doporučeno navýšit počet ubrousků na jedno praní. Úplně nové barevné oblečení perte samostatně po dobu alespoň prvních 6 praní. Vždy dávejte pozor při míchání barevného oblečení s bílým. Ložní prádlo, ručníky a džíny perte vždy samostatně. Účinek nelze zaručit, pokud se uvolňuje velké množství barvy z nestálobarevného oblečení. Vždy dodržujte instrukce pracích praček. Uchovávejte mimo dosah dětí.

2304833

Specifické reference

Nový produkt