K2r Washing Machine Cleaner 5in1 čistič pračky 5v1 2 x 75 g
  • K2r Washing Machine Cleaner 5in1 čistič pračky 5v1 2 x 75 g

K2r Washing Machine Cleaner 5in1 čistič pračky 5v1 2 x 75 g

93932
Nový produkt
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Čistič pračky s unikátním řešením 5v1 dokáže prodloužit životnost vaší pračky. Účinné složení přináší a čistí všechny důležité části pračky, odstraňuje vodní kámen, zbytky pracího prostředku a aviváže.

  • poskytuje hygienickou čistotu
  • odstraňuje nečistoty a zbytky
  • odstraňuje vodní kámen
  • přináší svěžest
  • zabraňuje zápachu

Použití

Pračka s předním plněním: nasypte obsah sáčku do bubnu pračky a okamžitě zapněte program na praní bavlny na 60°C. Pračka s horním plněním: nasypte obsah sáčku do bubnu pračky, nastavte nejvyšší stupeň teploty, nejvyšší hladinu vody a nejdelší prací program. Prevence: používejte každé 3 měsíce nebo po 40 pracích cyklech.

Vhodné pro pračky s horním i předním plněním. Obsahuje <5% neiontové povrchově aktivní látky, parfémy.

Upozornění

Používejte pouze pro pračky s bubnem z nerezové oceli. Vždy se řiďte pokyny výrobce automatických praček. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Varování. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používete ochranné rukavice/ochranné brýle. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

93932

Specifické reference

Nový produkt