Mazlavé mýdlo draselné mýdlo bez aditiv a konzervantů mycí prostředek 2 kg
  • Mazlavé mýdlo draselné mýdlo bez aditiv a konzervantů mycí prostředek 2 kg

Mazlavé mýdlo draselné mýdlo bez aditiv a konzervantů mycí prostředek 2 kg

06144
Nový produkt
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Mazlavé draselné mýdlo je určené na úklid podlah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečistot z omyvatelných povrchů. Dále je využíváno v průmyslu k mazání dopravníků, jako mazivo při spojování potrubí místo speciálních kluzných prostředků, jako přísada do betonu. Není vhodné pro mytí pokožky. Bez parfemace a aditiv. 

  • široký rozsah použití
  • využití v průmyslu a úklidových firmách
  • bez aditiv
  • mazlavé mýdlo 2 kg

Používá se na úklid podlah hygienických zařízení, stěn před malováním (vhodné i na nikotin), odstranění hrubších nečistot z omyvatelných povrchů. Dále je využíváno v průmyslu k mazání dopravníků, jako mazivo při spojování potrubí místo speciálních kluzných prostředků, jako přísada do betonu.

Použití

Speciální čisticí prostředek určený k mytí podlah hygienických zařízení, stěn před malováním, odstraňování hrubších nečistot.
Dávkování: dle účelu použití a míry znečištění doporučujeme ředit v intervalu 1:50 až 1:100

Skladovací teplota: 5°C až 25°C

Složení

Draselné mýdlo 15% a více, ale méně než 30%, hydroxid draselný do 1%, voda

Upozornění

R36/38 Dráždí oči a kůži. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S26 Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.S28 Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. S37 Používejte vhodné ochranné rukavice. S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Dráždí oči a kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte vhodné ochranné rukavice. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. 

06144

Specifické reference

Nový produkt