Pronto Everyday Clean multifunkční čistič rozprašovač 500 ml
  • Pronto Everyday Clean multifunkční čistič rozprašovač 500 ml

Pronto Everyday Clean multifunkční čistič rozprašovač 500 ml

74720
Nový produkt
83 Kč 68,60 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vyvážené pH pro zdůraznění krásy vašeho domova. Pronto everyday clean multifunkční čistič je určený k odstraňování nečistot, ale dostatečně jemný pro každodenní použití. Složení výrobku šetrně odstraňuje nečistoty bez poškození povrchů nebo zanechání šmouh. Vyrobeno bez silikonu.

  • Čistí a pečuje
  • Vyvážené pH
  • K šetrnému čištění 101 povrchů
  • Kámen, ocel, dřevo, sklo, elektronika a další

Použití

Otočte tryskou do pozice „ON“. Nastříkejte přípravek na povrch a vyčistěte měkkým hadříkem nebo papírem. El. zařízení nejdříve odpojte, přípravek nastříkejte na hadřík a pak s ním zařízení vyčistěte. Jestliže si nejste jisti, vyzkoušejte přípravek na málo viditelném místě. Nepoužívejte na kůži, dřevo bez povrchové úpravy neleštěný mramor či žulu. Nekombinujte s jinými přípravky na čištění.

Složení

< 5% neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, methylisothiazolinone

Upozornění

Je-li nutné lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Nevdechujte aerosoly. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží.

74720

Specifické reference

Nový produkt