Air Wick Pure Bílý květ vanilky osvěžovač vzduchu sprej 250 ml
  • Air Wick Pure Bílý květ vanilky osvěžovač vzduchu sprej 250 ml

Air Wick Pure Bílý květ vanilky osvěžovač vzduchu sprej 250 ml

1701026
Nový produkt
83 Kč 68,60 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Provoňte svůj domov sladkou květinovou vůní bílé vanilky, z níž se tato vůně získává. Osvěžovače vzduchu Air Wick Pure představují řadu prémiových sprejů s okamžitým účinkem. Díky novému složení bez přidané vody spreje Air Wick Pure neutralizují pachy a naplní Váš domov svěžími a úžasnými vůněmi bez kapiček vody padajících dolů. Účinně jej můžete aplikovat přesně v místech potřeby či jen na provonění a navození té správné atmosféry vašeho domova.

  • Praktický osvěžovač vzduchu ve spreji
  • Květinová vůně bílé vanilky
  • Provoní interiér na několik hodin
  • Složení bez přidané vody
  • Skvěle neutralizuje zápachy

Použití

Aplikujte přesně v místech potřeby či jen na provonění a navození té správné atmosféry vašeho domova. Výrobek držte ve vzpřímené poloze směrem od těla. Stiskněte rozprašovač a sprejujte doprostřed místnosti.

Složení

Obsahuje: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, benzyl-salicylát, linalol. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění

Může vyvolat alergickou reakci. Používejte pouze k určenému účelu. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

1701026

Specifické reference

Nový produkt