Glade Luscious Cherry & Peony - Svůdná třešeň a pivoňka osvěžovač vzduchu sprej 300 ml
  • Glade Luscious Cherry & Peony - Svůdná třešeň a pivoňka osvěžovač vzduchu sprej 300 ml

Glade Luscious Cherry & Peony - Svůdná třešeň a pivoňka osvěžovač vzduchu sprej 300 ml

1706459
Nový produkt
75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Oživte svoji domácnost nezaměnitelnou vůní svůdné pivoňky a višně. Osvěžovač GLADE s technologií odstraňování pachů obnoví svěžest a zanechá ve vašem interiéru příjemnou vůni. Díky praktickému balení ve spreji je použití velice snadné. Osvěžovač GLADE lze používat dle potřeby a určovat tak intenzitu vůně. 

  • Nezaměnitelná vůně svůdné pivoňky a višně
  • Osvěžovač GLADE má technologii odstraňování pachů
  • Jednoduché použití ve formě spreje
  • Lze používat podle aktuální potřeby

Vzduch se zaplní romantickou atmosférou, když svěží tóny červeného ovoce flirtují se svěžími květinovými tóny skvěle vyváženými uklidňujícími bílým dřevem a krémovým pižmem.

Použití

Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Používejte podle návodu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Složení

Voda, Isobutane, Propane, Vůně, Sorbitan Oleate, Sodium Phosphate, Potassium Phosphate, Propylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Steartrimonium Chloride, Isopropanol

Upozornění

Glade je značkou společnosti Johnson Family. Dnes již pátá generace společnosti S.C. Johnson pokračuje v dědictví svého zakladatele. S.C. Johnson je už více než 120 let symbolem výjimečné kvality. Vyrábí inovativní čistící prostředky a bere přitom ohled na společnost, životní prostředí a především na blaho svých zákazníků. Produkty od této rodinné firmy jsou bezpečné a účinné. Mezi další značky této společnosti patří například Pronto, Raid nebo Duck.

Používejte podle návodu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správně hygienické návyky. Odstraňte obsah/obal v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Důležité upozornění: Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností.

1706459

Specifické reference

Nový produkt