Glade Cosy Apple & Cinnamon - Jablko a skořice osvěžovač vzduchu sprej 300 ml
  • Glade Cosy Apple & Cinnamon - Jablko a skořice osvěžovač vzduchu sprej 300 ml

Glade Cosy Apple & Cinnamon - Jablko a skořice osvěžovač vzduchu sprej 300 ml

101052
Nový produkt
75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Vůně šťavnatých jablek, skořice a muškátového oříšku naplní váš domov přívětivou a útulnou atmosférou. Osvěžovač vzduchu s unikátními kombinacemi vůní přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova.

Sháníte příjemný osvěžovač vzduchu, který pohltí nepříjemné pachy a zanechá příjemnou vůni? Vyzkoušejte osvěžovač vzduchu GLADE Aerosol. Osvěžovač Glade se vyrábí v různých vůních, tak vás nikdy neomrzí jedna vůně a můžete ji střídat podle nálady nebo třeba ročních období. Stačí nádobu protřepat a  nastříkat doprostřed místnosti, poté zůstane jen svěží a provoněný vzduch.

  • vůně jablko a skořice
  • limitovaná edice
  • osvěžovač vzduchu GLADE se dodává v aerosolu
  • nová technologie pohlcování pachů
  • vyrábí se v různých vůních
  • obnovuje svěžest a zanechává příjemnou vůni

Použití

Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Používejte podle návodu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Složení

Voda, Isobutane, Propane, Vůně, Sorbitan Oleate, Sodium Phosphate, Potassium Phosphate, Propylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Steartrimonium Chloride, Isopropanol

Upozornění

Glade je značkou společnosti Johnson Family. Dnes již pátá generace společnosti S.C. Johnson pokračuje v dědictví svého zakladatele. S.C. Johnson je už více než 120 let symbolem výjimečné kvality. Vyrábí inovativní čistící prostředky a bere přitom ohled na společnost, životní prostředí a především na blaho svých zákazníků. Produkty od této rodinné firmy jsou bezpečné a účinné. Mezi další značky této společnosti patří například Pronto, Raid nebo Duck.

Používejte podle návodu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správně hygienické návyky. Odstraňte obsah/obal v rámci tříděného odpadu v souladu se zákonem o odpadech.

Důležité upozornění: Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností.

101052

Specifické reference

Nový produkt