Tesori d Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu sprej 250 ml
  • Tesori d Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu sprej 250 ml

Tesori d Oriente Ayurveda osvěžovač vzduchu sprej 250 ml

2210193
Nový produkt
112 Kč 92,56 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Tesori d Oriente Ayurveda je orientální vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017

Éterická a zahalující orientální vůně oleje amla a pačuli dodává pocit svěžesti a pohody. Obsahuje rozjasňující akcenty sladkého pomeranče a citronu propojující se s akordy cedrového dřeva a pačuli.

Pohltí vás a přenese do starověkých indických lázní. Vůně přináší trvalý pocit pohody a harmonie.

Představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.

Použití

Před použitím důkladně protřepejte. Otočte bezpečnostní pojistku ve směru hodinových ručiček (viz. obrázek na obalu výrobku). Po použití můžete opět zajistit bezpečnostní pojistkou. Pro dokonalé osvěžení vzduchu, držte nádobku ve svislé poloze. Natočte směrem od vaší tváře a zmáčkněte rozprašovač nejméně 3x pro plnou funkčnost na vzdálenost min. 30 cm od veškerých povrchů. Nestříkejte přímo na závěsy, sedací soupravy, záclony, textil atd. Zamezte kontaktu s materiály: vinyl, hedvábí a kůže. Nepoužívejte v nadměrném množství a nasměrujte sprej při použití směrem vzhůru. Nestříkejte na pokožku ani do očí.

Složení

Vůně Tesori dOriente Ayurveda se otevírá živými tóny sladkého pomeranče a svěžího citronu. Poté k sobě vztáhne pozornost aroma pikantního červeného pepře, pudrově květinové tóny kosatce snoubící se s příjemně nasládlým aroma ylang-ylang. Základ vůně je umocněn sametovým aroma cedrového dřeva, intenzivně dřevitými tóny peruánského balzámu, vetiveru a hřejivé ambry.

  • Hlava: bergamot, citron, pomeranč 
  • Srdce: fialka, koření, kosatec, pepř, ylang ylang 
  • Základ: ambra, balzám, cedr, pačuli, vetiver
2210193

Specifické reference

Nový produkt