Dr. Popov Mučenka pletní originální bylinné kapky při stresu a přepracovanosti 50 ml
  • Dr. Popov Mučenka pletní originální bylinné kapky při stresu a přepracovanosti 50 ml

Dr. Popov Mučenka pletní originální bylinné kapky při stresu a přepracovanosti 50 ml

94258
Nový produkt
90 Kč 74,38 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Mučenka pletní přispívá ke zdravému spánku. Obvykle se používá při stresu a přepracovanosti. 

Doporučená kombinace: 

  • Relaxan 
  • Relaxační čaj s meduňkou a třapatkou 
  • Gaskoňský čaj štěstí 
  • Čaj Sladký sen 

Mučenka pletní (Passiflora incarnata). Mučenka pletní má výborné uklidňující účinky a pomáhá snižovat krevní tlak. Účinky mučenky pletní učenka se podává pro snížení krevního tlaku.

  • uklidňující
  • protikřečové
  • proti stresu a přepracovanosti
  • pro nervové zklidnění, zlepšení spánku
  • proti bolestem nervového původu

Mučenka pletní je rychle rostoucí, popínavá rostlina. Domov má na jihu USA a dokonce je jedním ze symbolů státu Tennessee. Masité plody jsou oválné nažloutlé bobule velikosti slepičího vejce a vyrábí se z nich džem. Mučenka pletní je popínavá rostlina dorůstající výšky až 10 m. Listy mučenky jsou trojlaločné a dlouze řapíkaté. Květy mučenky mají bělavé až modré okvětní plátky a nafialovělé korunní plátky složené v takzvanou korunku. Drogou mučenky je nať. Terapeuticky účinné látky mučenky jsou flavonoidy, tyrosin, prolin, silice a glykosylflavony.

Použití

3x denně užívat 20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje. Maximální doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje extrakt z 51 mg mučenky.

Složení

Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj.), mučenka (10%).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitímprotřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C. 

 

Jak bylinné kapky vyrábí? 
Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívají odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 zakazuje sdělovat informace o účincích našich výrobků na lidský organismus.

Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury. Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

94258

Specifické reference

Nový produkt