Dr. Popov Drmek obecný originální bylinné kapky přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy doplněk stravy 50 ml
  • Dr. Popov Drmek obecný originální bylinné kapky přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy doplněk stravy 50 ml

Dr. Popov Drmek obecný originální bylinné kapky přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy doplněk stravy 50 ml

2202638
Nový produkt
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Drmek obecný přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy. Působí jako antioxidant, podporuje kognitivní funkce a přispívá k normální činnosti kloubů.

Pečlivě vybrané atestované byliny macerujeme v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh navíc doplňujeme vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, abychom z bylin získali více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Všechny směsné bylinné kapky Dr. Popova vycházejí z originálních receptur, které zaručují vysokou účinnost výsledné tinktury. Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

  • ženská bylina, která přispívá ke komfortu během menstruace a menopauzy
  • působí jako antioxidant
  • doplněk stravy
  • 50 ml

Použití

Používání bylinných kapek Dr. Popova je příjemné a snadné. 3x denně užívejte 20 kapek. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody, čaje nebo dobře zapíjet. Referenční hodnota příjmu (60 kapek) obsahuje extrakt ze 174 mg drmku.

Skladování
Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.

Složení

voda, jemný kvasný líh (alk. 35 % obj.), drmek obecný plod.

Upozornění

Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. 

2202638

Specifické reference

Nový produkt