Qalt na vlnu a jemné tkaniny speciální prací prostředek 600 g
  • Qalt na vlnu a jemné tkaniny speciální prací prostředek 600 g

Qalt na vlnu a jemné tkaniny speciální prací prostředek 600 g

06506
Nový produkt
60 Kč 49,59 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Qalt na vlnu je specializovaný práškový prací prostředek od českého výrobce Qalt Rakovník. Je určen primárně pro praní záclon a krajek, které snesou praní při nízkých teplotách. Velmi účinně pere a vyběluje záclony a hodí se taky na tkaniny z hedvábí a citlivé syntetické tkaniny.

  • Je určen pro praní všech druhů tkanin a pletenin z vlny, hedvábí a syntetických vláken.
  • Vhodný pro praní v ruce a ve všech typech praček pří teplotách do 30°C resp. 40°C.
  • Jedná se o bezfosfátový prací prostředek, jehož vhodné složení zabezpečuje šetrnou péči o vlákno.

Použití

Pro ruční praní dávkujte 5-7g/l vody dle její tvrdosti a stupně znečištění prádla.
U automatických praček dávkujte dle tabulky.

Pokyny pro praní:
V automatické pračce perte pouze prádlo, jehož výrobce to povoluje. Nastavte program na vlnu a jemné tkaniny. V případě vlny nepřekračujte teplotu praní 30 stupňů Celsia. Prádlo nikdy neodstřeďujte! Po ukončeném praní prádlo vyžďímejte zabalením do ručníku a sušte je ve vodorovné poloze. Při ručním praní vložte prádlo do lázně až po dokonalém rozpuštění pracího prostředku. Vlněné tkaniny dlouho nenamáčejte, perte je pouze promačkáváním a jemným promnutím. Po praní prádlo důkladně vymáchejte, neždímejte je kroucením, ale zabalením do ručníku. Sušte ve vodorovné poloze.

Složení

chlorid sodný, uhličitan sodný, lineární alkylbenzensulfonát sodný, citronan sodný, hlinitokřemičitan sodný, sodné mýdlo nasycených mastných kyselin (100% lůj), kyselina citronová, C12-14 alkohol 7EO, hydroxyetandifosfonová kyselina, sodná sůl, karboxymethylcelulóza, kopolymer na bázi kyseliny akrylové, metakřemičitan sodný, proteáza, zeolit polyakrylát sodný kys.dodecylbenzensulfonová, alfa amyláza, parfém

06506

Specifické reference

Nový produkt