Art e Miss Svítící univerzální akrylátová barva 82 Neon fialová 40 g
  • Art e Miss Svítící univerzální akrylátová barva 82 Neon fialová 40 g

Art e Miss Svítící univerzální akrylátová barva 82 Neon fialová 40 g

2204215
Nový produkt
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

S touto barvou vytvoříte obrázky které po nasvícení svítí ve tmě. Za světla je nátěr neonový, jako například zvýrazňovače. Za tmy svítí žlutě. Univerzální akrylátová barva, která po nasvícení svítí ve tmě. Intenzitu a délku ovlivníte dobou nasvícení, buď na denním světle, baterkou nebo lampičkou. Pokud chcete zvýšit intenzitu svícení, přidejte do barvy svítící prášek. Barva vydrží svítit 2-6 hodin. Pro malování na nasákavé povrchy jako je dřevo, papír, terakotu, beton, korek a další materiály.

  • Barva: 82 Neon fialová
  • Po nasvícení svítí ve tmě
  • Intenzitu a délku ovlivníte dobou nasvícení
  • Vydrží svítit 2-6 hodin
  • Na povrchy jako je dřevo, papír, terakotu, beton, korek a další

Použití

Vodou ředitelná, to znamená, že pomůcky umyjete obyčejnou vodou a nepotřebujete žádná zvláštní ředidla. Pokud ovšem barva zaschne můžete ji většinou odstranit lihem. Pokud potřebujete barvu řidší, můžete ji mírně naředit vodou. Ředěním ale také snížíte také svítivost.  

Lahvičku dobře protřepejte, nebo promíchejte. Barvu nanášejte na čistý, suchý povrch a nechte zaschnout. Když jedna vrstva nestačí, aplikujte druhou. Pracovní pomůcky umyjte vodou. Zabraňte zaschnutí.

Barva málo kryje. Tmavé povrchy natřete bílou barvou. Někdy stačí natřít více vrstev.

Skladování
Skladujte v dobře uzavřených obalech, při pokojové teplotě. Zabraňte přímému slunečnímu svitu a vysokým teplotám. Nesmí zmrznout. Rozvrstvení barvy při delším skladování není na závadu.

2204215

Specifické reference

Nový produkt