Grace Cole Lavender Sleep Therapy vonná svíčka v dárkovém balení 200 g
  • Grace Cole Lavender Sleep Therapy vonná svíčka v dárkovém balení 200 g

Grace Cole Lavender Sleep Therapy vonná svíčka v dárkovém balení 200 g

2104995
Nový produkt
180 Kč 148,76 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Opojná vůně uklidňující levandule linoucí se z temně fialové svíčky přispěje k navození relaxační atmosféry přímo u vás doma. Ztlumte světla a nechte se vtáhnout do snového světa klidu a míru. Řada přímo stvořena k ničím nerušené relaxaci obsahuje esenciální oleje z levandule pro zklidnění těla a mysli a vyživení a zjemnění pokožky celého těla.

  • s esenciálním olejem z levandule
  • navodí relaxační atmosféru
  • v dárkovém balení

Použití

Pro rovnoměrný úbytek vosku ve svíčce nechte vždy roztavit vosk po celém obvodu sklenice, než svíčku zhasnete. Před zapálením svíčku vyjměte z papírového balení a umístěte na nehořlavý povrch.

Upozornění

Není určeno pro vnitřní použití. Při kontaktu s očima vypláchněte vodou. Netestováno na zvířatech.

Grace Cole se od ostatních značek liší svým důrazem na luxus, nadčasovost a sofistikovanost. Produkty promění rutinní záležitost péče o tělo v nezapomenutelný, voňavý zážitek. Značka byla založena roku 2007 zakladatelkou Tracy Mort a dnes je široce oblíbenou značkou po celé Anglii. Její pečlivě vybrané složení, neodolatelné vůně a cenovou dostupnost si oblíbíte i vy.

Veškeré produkty jsou navrženy tak, aby ve vás vzbudily pocit luxusu a to nejen svým designem, ale také složením. Vneste luxus do každého vašeho dne!

Vyrobeno v Anglii.

2104995

Specifické reference

Nový produkt