Heathcote & Ivory Sweet Pea & Honeysuckle parfémovaný papír 5 archů
  • Heathcote & Ivory Sweet Pea & Honeysuckle parfémovaný papír 5 archů

Heathcote & Ivory Sweet Pea & Honeysuckle parfémovaný papír 5 archů

2106939
Nový produkt
205 Kč 169,42 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Hřejivá vůně sladkého hrášku propleteného se zimolezem na sluncem zaplavené zdi. Romantický bílý jasmín a něžná zeleň drcených lístků se tetelí nad vyváženými tóny květů gardénie. DIY papír s originální ilustrací zaplaví vaši domácnost romantickou vůní. Vložte do šuplíku, šatníku nebo komody pro dokonalé rozvinutí vůně. Znovu použitelný obal je ideální na uskladnění dopisů nebo fotografií.

  • 5 archů
  • 33,5 x 50 cm
  • navrženo v Anglii
  • vhodné pro vegany

Použití

Vložte papír do šuplíku, šatní skříně nebo jiných úložných prostorů.

Upozornění

Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Na první pohled produkty zaujmou svým neotřelým a hravým designem, který je kombinací výrazných barev a květinových vzorů, podaných jak v klasickém, tak moderním stylu. Spolupráce s designéry jako Sara Miller, Cath Kidston, Meredith Wing nebo Morris&Co poskytuje širokou škálu designu a produktů, ze kterých si vybere každý. Dokonalé kolekce poslouží jako stylový bytový doplněk, ale i jako nezapomenutelný dárek pro vaše nejbližší.

Filozofii Heathcote&Ivory je maximální důraz na detail, použití jen těch nejlepších ingrediencí a zakomponování esenciálních olejů a účinných látek. Nabízí neotřelé, ale i klasické kombinace vůní, které na pokožce vydrží celý den.

Všechny produkty byly schváleny organizací PETA, značka obdržela certifikát Cruelty Free (produkt, ani suroviny v něm obsažené nebyly testované na zvířatech) a je vhodná pro vegany. Žádný z produktů neobsahuje parabeny, ani sulfáty.

2106939

Specifické reference

Nový produkt