Bělamin Na bělení záclon a bílého prádla speciální prací prostředek 400 g
  • Bělamin Na bělení záclon a bílého prádla speciální prací prostředek 400 g

Bělamin Na bělení záclon a bílého prádla speciální prací prostředek 400 g

06508
Nový produkt
69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Nový, ještě účinnější, vhodný pro ruční praní i praní v automatických pračkách. Bělamin je speciální prostředek pro praní a bělení záclon, bílého prádla jak ze syntetických, tak i barevných materiálů. Zašlé tkaniny opticky projasní, odstraní zažloutnutí od nikotinu, šedý závoj, nepříjemný zápach a skvrny. Náhodou zabarvené bílé prádlo zpět vybělí. Každým praním získáte o stupeň bělejší prádlo.

Obsah sáčku vystačí na 7-10 praní. Velké síla již od 30°C do 90°C.

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, fosforečnany, edta, zeolity, bělící činidlo na bázi kyslíku, optický zjasňovač, parfém, hexyl cinnamal.

Upozornění

Uchovávejte v suchu. Dráždí kůži a způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte prach. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody. Při požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

06508

Specifické reference

Nový produkt