Nanolab Yellow parfémovaná voda na žehlení 1 l
  • Nanolab Yellow parfémovaná voda na žehlení 1 l

Nanolab Yellow parfémovaná voda na žehlení 1 l

2305925
Nový produkt
95 Kč 78,51 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Všechny věci, které zvyšují kvalitu našeho života, nejsou vždy důležité nebo nápadité. Někdy je to v maličkostech, které činí naše každodenní úkony méně únavnými a více příjemnými. Takovou maličkostí je parfémovaná voda na žehlení. Na první pohled se možná zdá, že je to zbytečný luxus. Ale jakmile ji jednou vyzkoušíte, pochopíte, že se stala nezbytnou součástí vašeho domácnosti.

Parfémovaná voda na žehlení Yellow vás překvapí svou jedinečnou a svěží kombinací vůní. Dominuje mu vůně růže, která je známá svým romantickým a ženským charakterem. Doprovází ji vůně citrusů, která přidává jiskru a svěžest. Vůně pelargonie pak dodává celkové kompozici jemnou a příjemnou nótu. Její široké využití a obrovské výhody překvapí mnohé, kteří o ní ještě nevědí. Parfémovaná voda na žehlení totiž dokáže běžný domácí úkol proměnit v aromatickou terapii.

Vůně 
Dodá vašemu oblečení příjemnou vůni, která vydrží až do dalšího praní. 

Prodloužení životnosti žehličky 
Žehličky mohou mít problémy s tvrdou vodou z vodovodu a tvoří se v ní usazeniny. Parfémovaná voda na žehlení obsahuje demineralizovanou vodu, která zabraňuje usazování vodního kamene. To výrazně prodlouží životnost vaší žehličky.

Snadné žehlení
Usnadní proces žehlení, voda umožňuje hladší pohyb žehličky po látkách a zabraňuje jejímu přilnavosti. Tím šetří čas i úsilí při žehlení.

Úspora peněz
Nemusíte kupovat speciální produkty na čištění žehličky, protože demineralizovaná voda v parfémované vodě na žehlení zabraňuje usazování vodního kamene.

Osvěžení domova
když žehlíte s parfémovanou vodou, vůně vytváří příjemné prostředí. Je to skvělý způsob, jak osvěžit váš domov, aniž byste museli kupovat a používat vzduchové osvěžovače.

  • s jedinečnou vůní růže a pelargonie
  • prodlužuje životnost žehličky
  • šetří čas i úsilí

Použití

Parfémovaná voda na žehlení se používá jako doplněk k běžné vodě do žehličky. Jednoduše se přidá do nádržky na vodu a pak se žehlí jako obvykle.

Složení

Destilovaná voda, antialergická vonná esence LeFleur.

2305925

Specifické reference

Nový produkt