Sensodyne Sensitivity & Gum Caring Mint jemná mátová zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml
  • Sensodyne Sensitivity & Gum Caring Mint jemná mátová zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Sensodyne Sensitivity & Gum Caring Mint jemná mátová zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

2305441
Nový produkt
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Jsou vaše zuby citlivé na cukr, studené nápoje nebo kávu? Rychlou úlevu i kompletní ochranu do budoucna jim přinese zubní pasta Sensodyne Sensitivity & Gum Caring Mint. Můžete se jí svěřit s plnou důvěrou, protože Sensodyne je značka číslo jedna doporučovaná zubními lékaři pro citlivé zuby. Pasta Sensitivity & Gum Caring Mint se hodí pro celou rodinu včetně dětí od 12 let (u mladších dětí se poraďte se zubním lékařem).

  • dvojité působení na citlivost zubů a problémy s dásněmi
  • vytváří důmyslnou ochrannou vrstvu na citlivých místech
  • cílí na bakterie plaku a pomáhá je efektivně odstraňovat
  • celkově zmírňuje citlivost zubů a zlepšuje vitalitu dásní

Použití

Naneste trošku pasty na zubní kartáček s měkkými štětinami. Čistěte si zuby důkladně alespoň jednu minutu dvakrát denně (ráno a večer), avšak ne více než třikrát denně, případně dle doporučení zubního lékaře nebo hygienisty. Ujistěte se, že čistíte všechny citlivé oblasti zubů. Snažte se nic nepolykat, po vyčištění vše vyplivněte a vypláchněte ústa.

Složení

Glycerin, PEG-8, Hydrated silica, Pentasodium triphosphate, Aroma, Sodium lauryl sulfate, Titanium dioxide, Carbomer, Stannous fluoride, Cocamidopropyl betaine, Sodium saccharin, Sodium fluoride, Limonene, Obsahuje fluorid cínatý 0,454 % w/w a fluorid sodný 0,0721 % w/w (1450 ppm F)

2305441

Specifické reference

Nový produkt