Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí zubní pasta pro citlivé zuby 100 ml
  • Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí zubní pasta pro citlivé zuby 100 ml

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí zubní pasta pro citlivé zuby 100 ml

2306177
Nový produkt
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Počet

Skladem!

Profesionální bělící zubní pasta, která pomáhá snižovat bolestivou citlivost zubů na chlad, teplo, kyseliny, sladkosti nebo kontakt. Bělení probíhá na bázi enzymů a pomáhá i jako udržovací péče po ordinačním bělení zubů. Prvotřídní zubní pasta značky Opalescence se stará o krásný a zářivý úsměv. Díky svému složení je méně abrazivní, než ostatní zubní pasty specializované na bělení zubů, což znamená, že neobrušuje zubní sklovinu a tím je k zubům šetrná. Řada Sensitivity Relief je navíc obohacena recepturou pro péči o citlivé zuby a dásně.

Zubní pasty Opalescence jsou význačné vyšší a rychlejší absorpcí obsažených fluoridů, takže spolu s bělením ještě chrání zdraví zubů a také bojují proti zubnímu kazu. Zubní pasta Opelescence Sensitivity Relief je vhodná pro vegany, pro pacienty trpící intolerancí na lepek a jedná se o certifikovaný košer produkt.

  • snižuje bolestivou citlivost zubů
  • neobrušuje zubní sklovinu
  • rychlejší absorpce obsažených fluoridů
  • vhodná pro vegany

Použití

Naneste pastu o velikosti hrášku na zubní kartáček s měkkými štětinami. Čistěte si zuby důkladně alespoň 2 minuty dvakrát denně (ráno a večer) nebo podle pokynů zubního lékaře nebo lékaře.

Složení

Water (aqua), Silica, Xylitol, Glycerin, Sorbitol, Potassium Nitrate, Flavor (aroma), Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Carbomer, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride, Sodium Hydroxide, Sucralose, Xanthan Gum, FD&C Blue No. 1 (CI 42090), FD&C Yellow No. 5 (CI 19140).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 6 let. Doporučujeme pro děti starší 12 let. Použití pro mladší děti konzultujte s ošetřujícím lékařem. Pokud citlivost přetrvává i po 4 týdnech používání, poraďte se se svým zubním lékařem.

2306177

Specifické reference

Nový produkt